Rozwody, separacje

Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach o rozwód i separację. Prowadzimy też postępowania o podział majątku wspólnego małżonków po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej.

Adwokat udzielający wsparcia w tego typu sprawach, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloaspektowymi zagadnieniami potrafią one być. Często wymagają więc rozstrzygnięcia kilku problemów jednocześnie oraz uregulowania zarówno kwestii majątkowych, jak i dotyczących opieki nad dziećmi. Kancelarie Prawne Flatow Tryczyk znajdujące się w Pile, Poznaniu oraz Obornikach są w pełni przygotowane do realizowania obsługi w zakresie nawet najbardziej skomplikowanych spraw rozwodowych. Nasi adwokaci mają na uwadze bezpieczeństwo interesów rodzinnych, jak również konieczność zabezpieczenia interesów majątkowych Klienta. Jednocześnie zachowują najwyższą delikatność, mając pełną świadomość tego, że przy sprawach rozwodowych i separacyjnych znaczącym czynnikiem są emocje.

W zakresie obsługi realizowanej w związku ze sprawami rozwodowymi i separacyjnymi adwokat naszej Kancelarii podejmie się między innymi:

sporządzenia pełnej dokumentacji (np. pozwu rozwodowego lub też wniosku o orzeczenie separacji);
reprezentowania Klienta w trakcie procesu o rozwód lub separację;
prowadzenia sprawy rozwodowej w której jedną ze stron jest współmałżonek nieposiadający obywatelstwa polskiego;
prowadzenia sprawy o uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego;
prowadzenia spraw związanych z podziałem majątku wspólnego małżonków.
   proti - to be online