Adwokat Jacek Tryczyk

Adwokat Jacek Tryczyk ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2010 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, którą zakończył egzaminem adwokackim. Jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Poznaniu.

Adwokat Jacek Tryczyk posiada bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności w zakresie występowania przed sądami powszechnymi w sprawach karnych oraz cywilnych, a także przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi w sprawach o charakterze administracyjnym. Doświadczenie zdobywał pracując w dużych poznańskich kancelariach prawniczych. Nadto prowadził wieloletnią współpracę z syndykiem w sprawach z zakresu prawa upadłościowego, zdobywając bogate doświadczenie w tej dziedzinie prawa.

Specjalizuje się w sprawach w zakresu prawa karnego, gospodarczego, rodzinnego oraz upadłościowego.

W sferze jego zainteresowań pozostaje przede wszystkim prawo karne, przewozowe i upadłościowe. Prywatnie uwielbia grę w tenisa ziemnego oraz piłkę nożną.

tel. 660 005 520
e-mail: jacek.tryczyk@ft-adwokaci.pl
   proti - to be online